Тротуарная и фасадная плитка


Технічні характеристики

Вас цікавлять дійсно важливі питання про технічні дані виробів, які впливають на якість і терміни експлуатації. Співробітники нашої компанії готові дати відповіді на всі Ваші питання, а щоб зробити спілкування максимально швидким і ефективним ми надаємо важливу інформацію в статтях на нашому сайті.

Ключові питання наших клієнтів стосуються показників продукції щодо морозостійкості, водопоглинання, а також значень стираності, міцності на стиск і міцності на вигин. У таблиці наведенні значення. Ви можете ознайомитися з усіма цими показниками нашої тротуарної плитки.

Технічні вимоги Одиниці виміру По ГОСТу Вібропресована тротуарна плитка Вібролита тротуарна плитка
Морозостійкість (в солях) циклы 200 200 250
Водопоглинання % до 6 5,3 4,7
Стирання г/кв.см. до 0,6 0,38 0,3
Міцність на стиск г/кв.см. 400 420 470
Міцність на вигин г/кв.см. 50 50 60
Середня щільність кг/куб.м. 2200 2000 2300

З таблиці видно, що вібропресована плитка повністю відповідає вимогам ГОСТу, а віброліта тротуарна плитка - перевершує вимоги ГОСТу практично за всіма показниками. Для виробництва тротуарної плитки компанія «Савула» використовує тільки високоякісні матеріали, завжди дотримується технології виробництва, а також надає сертифікати відповідності Держстандарту 10180-90 і ТУ. У.В.2.7-26.6-20803793.002-20004.

Інші компанії можуть заявити, що наявність сертифікатів відповідності ГОСТам не обов'язкова - і це правда. Проте варто задуматись що, не привід це продавати неякісний продукт, адже виробник дійсно якісної продукції на добровільних підставах може надати свою продукцію незалежним випробувальним лабораторіям, які тестують продукцію і видають спеціальні протоколи за технічними показниками виробів (дійсні вони 3-6 місяців). За власною ініціативою підприємство також може пройти державну сертифікацію. І якщо вироби дійсно відповідають ГОСТам, то видається сертифікат, який діє 3 роки.

Разработка сайта AVA студия


Тротуарна плитка