Тротуарная и фасадная плитка


Пришло время поговорить о шлакоблоках

Вигляд блоку Назва / размір
Пінобетонний блок

Пінобетонний блок (марка Д600)

600x300x200           (28 шт/м³)
Стіновий блок

Стіновий блок M75

390x190x188 (+/-4 мм)
>Стіновий блок

Стіновий блок з пінобетоном M100

390x190x188 (+/-4 мм)
Фундаментний блок

Фундаментний блок M150

2400х600х400, вага 1300 кг
Шлакоблок перегородковий

Шлакоблок перегородковий

390x90x188, вага 10,5 кг

Важко уявити сучасне будівництво без використання цього економічного будівельного матеріалу.

Шлакоблоки поділяють на пустотілі та повнотілі. Крім того шлакоблоки відрізняються за складом. На даний момент не існує єдиного рецепту виготовлення цих блоків, при виготовленні шлакоблоку застосовують самі різноманітні компоненти.

Для чого таке розмаїття форм та складу, запитаєте Ви? Все дуже просто. Повнотілі шлакоблоки більш масивні і мають високу теплопровідність, їх використовують у фундаменті будівель. Пустотілі – навпаки, значно легші та краще зберігають тепло, ниви будуть стіни. Такі стіни тонші ніж цегляні, потребують мельне розходів.

Зрозуміло, що важливо з чого виголюється шлакоблок. Добавляючи у суміш більше цементу ви робити шлакоблок значно важчим та міцнішим. Додавання тирси додасть продукту термоізоляційних властивостей, морозостійкості. Важливо це враховувати при будівництві.

Окреме питання – виробництво шлакоблоків. Вважається, що це відносно простий процес, який можна відтворити в побутових умовах. У продажі є безліч верстатів, призначених для виготовлення цього матеріалу. Потрібно визначитися зі складом бетонної суміші, її компонентами і формою самих блоків, а це, звичайно, вимагає високий рівень підготовки, адже від вашого вибору залежать технічні характеристики майбутніх шлакоблоків. Не менш важливий процес сушіння готового шлакоблоку, тут не можна поспішати - витримка свіжих шлакоблоків займає цілий місяць.

Як бачите, виробництво таких блоків – серйозна й відповідальна справа. Тому заказуйте шлакоблоки від ТМ «Савула».

Разработка сайта AVA студия


Тротуарна плитка