Тротуарная и фасадная плитка


Двошарова тротуарна плитка

На що треба звернути увагу при виборі тротуарної плитки, або про що замовчать виробники двошаровою тротуарної плитки?

Ви збираєтеся облаштувати свої володіння? Красиві доріжки з тротуарної плитки, які ведуть до будинку, допоможуть підкреслити пишність саду, створити надійну і привабливу парковку. Проте не якісна бруківка недовго радуватиме ваш погляд.

Щоб уникнути розчарувань треба звернути увагу на деякі особливості у виборі тротуарної плитки. Ці рекомендації будуть корисні приватним забудовникам, виконавців робіт, початківцям і майстрам, будівельникам.

В першу чергу Ви, напевно, подумали, що причина недовговічої служби тротуарної поклажі полягає в не професійному укладанні, але це далеко не завжди так.

Не дотримання норм і стандартів ГОСТів з виготовлення тротуарної плитки виробниками-самоучками, Їх зараз хоч греблю гати, в більшості випадків і є причиною не довгостроковій служби тротуарної поклажі. Популярна двошарова тротуарна плитка, зовні виглядає привабливо і коштує недорого, проте вона приховуе в собі небезпеку того, що ваші гроші будуть будуть потрачені на марне. Як виробники з багаторічним досвідом, ми рекомендуємо використовувати тільки одношарову прокрашенную по всьому об'єму тротуарну плитку. У виробництві ми використовуємо тільки стійкі фарбники і високоякісний бетон, про що свідчать показники міцності на стиск (М400-М450), морозостійкості (F200-F300), водопоглинання (4,5% -4,8% у відповідність до вимог ГОСТ 12730.3 -91, ДСТУ БВ.2.7-42-97).

Повністю фарбована тротуарна плитка прослужить довгі роки і не втратить свій привабливий вигляд, збереже обрані Вами візерунки для укладання такими ж барвистими і яскравими, чого не скажеш про двошарову тротуарну плитку. Під впливом погоди (волога, скачки температури), а також механічних факторів двошарова тротуарна плитка починає дуже швидко відшаровуватися і руйнуватися, при цьому вона втрачає колір і стає сірою. Через пошкоджений верхній шар волога дуже швидко проникне глибоко всередину виробу, та почне руйнувати його зсередини. Така ситуація вимагає заміни великих ділянок не тільки через втраченого кольору, а і непридатності до подальшого використання, що спричинить за собою великі видатки. В результаті, Ви заощадили на покупці один раз, а як наслідок - переплатите набагато більше. І якщо навіть ці аргументи не переконають Вас, і Ви вирішите придбати двошарову тротуарну плитку, чого ми наполегливо не рекомендуємо робити, то хоча б запитаєте про відповідність вибраної продукція ГОСТу 17 608-91, за яким товщина верхнього шару, як пофарбованого, так і звичайного повинна бути не меньше 20мм. Швидше за все, пропонуючи дешеву тротуарну плитку, продавець спробує продаті Вам вироби з верхнім шаром в 2-5мм.

Ретельно вибирайте постачальників і партнерів - і Вам не доведеться шкодувати.

За порадами звертайтесь до наших менеджерів, будемо раді допомогти!

Разработка сайта AVA студия


Тротуарна плитка