Тротуарная и фасадная плитка


Укладання тротуарної плитки

Замовте укладання тротуарної плитки у нас, 044-222-70-69 Галина

Невелика інструкція яка допоможе вам зробити укладку тротуарної плики самостійно.

Технологія укладання тротуарної плитки:

1. Виберіть плитку і малюнок мощення, зробите всі необхідні підрахунки і виміри.

2. Наступний крок - потрібно обмежити передбачуване місце робіт і спланувати водостік. На поверхні тротуарної плитки не повинні утворюватися калюжі, вода має стікати - з центру до краю.

3. Далі потрібно вийняти шар землі - не менше 15 см в глиб. Для складних грунтів рекомендується зняти ще більше. Вирівнюемо дно у ямі.

4. Пам'ятайте: гарний фундамент - основа будь-якої справи і укладання тротуарної плитки не вийняток. Засипте вашу яму піском і гарненько намочіть його. Залиште в такому вигляді мінімум на кілька годин, а потім ретельно вирівняйте ділянку, наприклад, граблями.

5. Настав час для наступного шару. Це може бути пісочно-цементна суміш, бетонна або з щебенем/гравієм. Вибір обумовлюється умовами роботи, якістю землі, кліматом, майбутніми навантаженнями на плитку.

6. Поставте бордюр. Для нього теж буде потрібно досить глибока траншея і основа. Бордюри потрібно також закріплювати пісочно-цементною сумішшю.

7. Насипте вашу суміш на кілька сантиметрів вище рівня землі. Не забувадье про усадку, яка відбудеться після укладання плитки.

8. Мощення. Плитку потрібно класти від себе, починаючи з бордюрів. Робити це слід з максимальною акуратністю дуже рівно, не залишаючи значних швів. Порожні місця викласти шматочками плит.

9. Зазори між плитками потрібно заповнити піщано-цементною сумішшю.

10. Вирівняти і придавити плитку, очистивши від залишків суміші.

В теорії все звучить досить просто, а от на практиці можна застрягти на першому ж пункті, або на будь-якому іншому. В гіршому випадку навіть травмуватися. Тут вже все залежить від вашого особистого майстерності та удачі.

Ми-то завжди поруч. Привеземо, допоможемо, укладемо - і ціна буде цілком по кишені.

Разработка сайта AVA студия


Тротуарна плитка